Ansatte

Kontakt en av våre medarbeidere:


Knut A. Storaa Daglig leder knut@vilomix.no +47 92 23 57 49
Ingvar Selmer-Olsen Produktsjef fôr Ingvar@vilomix.no +47 90 77 78 43
Jon Erland Fossaas Økonomisjef jon.erland@vilomix.no +47 93 00 82 80
Lillian Flaskerud Økonomimedarbeider lillian@vilomix.no +47 40 01 90 31
Vibecke Olsen Controller vibecke@vilomix.no +47 977 39 770
Frode Lindèn Strand Ordre- og logistikk koordinator frode@vilomix.no +47 45 39 84 58
Heidi Weinholdt Innkjøper/Purchaser heidi@vilomix.no +47 92 60 90 51
Jon Anders Hvalsbråten Ordre- og logistikk jahv@vilomix.no +47 40 47 09 24
Siri Pedersen Ordre- og logistikk koordinator sipe@vilomix.no  
Siv Katrin Amundsen Ordre- og logistikk koordinator siam@vilomix.no +47 41 26 98 03
Thea Marika Ditlefsen - i fødselspermisjon Produkt- og salgssjef, Drøvtygger og Svin thea@vilomix.no +47 41 45 71 25
Helle Bakken Salgs- og produktkonsulent Agri helle@vilomix.no +47 48 40 07 08
Tone Stigen Martinsen Produktansvarlig - Svin tone@vilomix.no +47 41 37 56 17
Janne Stang Salgs- og markedssjef Handel jast@vilomix.no +47 400 37 302
Bent Ove Karlsen Salgs- og produktsjef proff bent@vilomix.no +47 90 02 44 33
Liv Opsahl Salgs- og produktsjef grønt liop@vilomix.no +47 90 79 06 79
Rune Karlsrud Produksjons- og logistikksjef rune@vilomix.no +47 41 10 06 74
Dag Jonny Davidsen Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 93 40 00 93
Jan Øveren Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 40 47 10 28
Johannes Nøkleby Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 40 47 10 28
Knut Jarle Ryvang Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no  
Leif Roger Hjeldnes Produksjons-/lagermedarbeider